Сталий розвиток

Корпоративні політики та процеси ДТЕК ВДЕ відповідають міжнародним екологічним, соціальним та управлінським принципам та стандартам , що включають в себе дотримання місцевого та міжнародного права; сталий розвиток та захист навколишнього середовища; відповідальне ставлення до інвестицій; соціальну відповідальність перед своїми співробітниками та місцевими громадами.

Соціальне партнерство

Ми працюємо в декількох регіонах України. Бути добрим сусідом для громад – це невід’ємна частина нашої роботи.

Спільно з громадами ми розробляємо Програми Соціального Партнерства (ПСП), прагнемо надати всебічну підтримку й допомогти вирішити найважливіші проблеми громад. Наша мета – зробити так, щоб території, де працюють підприємства компанії, стали кращими для життя.

У рамках ПСП у 2012-2019 рр. ми реалізували 77 проектів у Запорізькій, Дніпропетровській та Херсонській областях на загальну суму понад 36 млн грн. Беручи до уваги потреби людей, ми допомогли вирішити низку проблем соціально-економічної інфраструктури: фінансували ремонти систем водопостачання, ФАПів та амбулаторій, шкіл та дитячих садочків, реконструкцію паркових та рекреаційних зон, оновлення шкільного спортзалу, установку вуличного освітлення, придбання шкільних автобусів, комп’ютерів і медичного обладнання та реалізували інші важливі для громад проекти.
У 2019 році ми започаткували на територіях ведення бізнесу новий проект – Громада своїми руками, щоб мобілізувати жителів бути ініціативними у розвитку своїх громад за фінансової підтримки з боку компанії. Це свідоме намагання підвищити їх почуття самостійності та відповідальності. В проекті взяли участь 6 громад – було реалізовано 20 проектів на суму 1,5 млн грн.
Ми прагнемо не тільки позитивно впливати на громади, але й змінити ставлення суспільства до невичерпних енергетичних ресурсів – вітрової та сонячної енергії. Ми можемо пишатися позицією лідера у промисловому туризмі України: завдяки екскурсіям на наші об'єкти більше п’яти тисяч відвідувачів мали рідкісну можливість зазирнути в саме серце вітрових та сонячних станцій.

Сталий розвиток
Охорона праці

Ми впровадили цілий комплекс заходів щодо забезпечення безпечних умов праці для наших співробітників.

Весь виробничий персонал станцій ДТЕК ВДЕ регулярно проходить навчання з охорони праці та промислової безпеки, бере участь у протипожежних тренуваннях. Умови праці персоналу відповідають нормативним показникам.
Наш виробничий процес сертифікований згідно ISO 45011 «Системи менеджменту охорони здоров'я та безпеки праці».

Сталий розвиток
ОХОРОНА НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Ми суворо дотримуємося вимог природоохоронного законодавства України. Наша система екологічного менеджменту сертифікована за міжнародним стандартом ISO 14001: 2015.

ДТЕК ВДЕ прагне використовувати рекультивовані промислові зони для побудови сонячних електростанцій і здійснювати мінімальний вплив на дику природу під час реалізації проектів вітрових електростанцій. Ми завжди готуємо звіти по оцінці впливу на навколишнє середовище відповідно до світових стандартів до початку будівництва.

З ініціативи компанії щорічно проводиться дослідження впливу вітроенергетичних установок на навколишнє середовище, у тому числі моніторинг популяцій птахів і кажанів.

У 2019 році наш відпуск зеленої електроенергії дозволив уникнути потрапляння в атмосферу еквівалента 1,5 млн. тон СО2.

Природоохоронна діяльність ДТЕК ВДЕ базується на Екологічній політиці ДТЕК.

ДТЕК ВДЕ — один з найбільших виробників екологічно чистої енергії в Україні. Збільшуючи портфель проектів у відновлюваній енергетиці, ДТЕК ВДЕ прагне бути лідером у боротьбі з наслідками зміни клімату, а також зробити внесок у досягнення цілей Енергетичної стратегії України щодо зростання виробництва електроенергії з відновлюваних джерел до 25 ТВт ∙ год до 2035 року.

Згідно з національною Енергетичною стратегією в 2035 році 25% електроенергії повинно бути вироблено з відновлюваних джерел.

ДТЕК ВДЕ — ключовий інвестор в українську зелену енергетику: ми інвестували близько 1,2 млрд. євро в будівництво 1 ГВт станцій, що працюють на відновлюваних джерелах енергії.

Інвестуючи в відновлювані джерела енергії, ми сприяємо сталому розвитку українського енергетичного сектора.

Сталий розвиток

ВНЕСОК ДТЕК ВДЕ В ЗНИЖЕННЯ ВИКИДІВ CO2

 

DTEK RENEWABLES INPUT IN REDUCING CO2 EMISSIONS

Сталий розвиток

Компанія успішно залучає позикове фінансування для реалізації проектів у вітровій та сонячній енергетиці. Ми співпрацюємо з міжнародними фінансовими партнерами (Euler Hermes, EKF, KUKE, EGAP, Sinosure) і дотримуємося найвищих стандартів щодо охорони навколишнього середовища, соціального партнерства та охорони праці.

ДТЕК ВДЕ проводить оцінку впливу на довкілля ОВД перед розробкою проектів у відновлюваній енергетиці. Мета – у повній мірі врахувати вплив сонячної і вітрової енергетики на природу. ОВД виявляє і оцінює екологічні ризики, прогнозує потенційні негативні і позитивні соціальні зовнішні чинники, пов'язані з проектом.

Протягом багатьох років ДТЕК ВДЕ довів свій статус надійного партнера для фінансових установ та експортно-кредитних агентств. ДТЕК ВДЕ гнучкий у відношенні видів фінансування та проводить різні види фінансових операцій.

Інвестиційний портфель компанії включає синдиковані кредити, фінансування проектів за підтримки європейських та китайських страхових кредитних агентств та стратегічне партнерство. Компанія також співпрацює з національними фінансовими установами та банками.

SECOND PARTY OPINION
Завантажити
DTEK RENEWABLES GREEN BOND FRAMEWORK
Завантажити
Звіти ОВД
Звіт ОВД Ботієвська ВЕС
Завантажити
Звіт ОВД Нікопольська СЕС
Завантажити
Звіт ОВД Орлівська ВЕС
Завантажити
Звіт ОВД Покровська СЕС
Завантажити
Звіт ОВД Приморська ВЕС - 2
Завантажити
Звіт ОВД Приморська ВЕС
Завантажити
Звіт ОВД Тилігульська ВЕС - 2
Завантажити
Звіт ОВД Тилігульська ВЕС
Завантажити
Звіт ОВД Троїцька СЕС
Завантажити
Звіт ОВД Васильківська СЕС
Завантажити