Посилення в команді ДТЕК ВДЕ: призначено виконавчого та операційного директорів

Посилення в команді ДТЕК ВДЕ: призначено виконавчого та операційного директорів

До компанії приєдналися два нових топ-менеджери. Виконавчим директором ДТЕК ВДЕ призначено Антона Мішина, який раніше керував дирекцією з фінансів ДТЕК Енерго. Операційним директором став Благовест Начев, який очолював енергетичні підрозділи компаній AES Corporation і Veolia Environment в Болгарії.

З переходом до ДТЕК ВДЕ Антон Мішин очолить дирекцію, до якої входять два департаменти: з економіки та фінансів і корпоративної підтримки бізнесу. Останній зосередив функції комунікацій, управління персоналом, правового забезпечення та закупівель. На новій посаді Антон зосередиться на покращенні фінансової ефективності компанії, регламентації та уніфікації бізнес-процесів, побудові системи взаємодії з міжнародною фінансовою спільнотою і зв'язків з інвесторами. Це важливо для подальшого зростання компанії і реалізації стратегії розвитку ДТЕК ВДЕ до 2030 року.

<pДо сфери відповідальності Благовеста Начева на посаді належать організація, структурування та управління зростаючим портфелем активів компанії для збереження і постійного вдосконалення високих операційних показників, базуючись на кращих світових бенчмарках.

«Сьогодні компанія ДТЕК ВДЕ швидко розвивається: ми плануємо збільшити потужності наших станцій до 1 ГВт до кінця року і продовжити розширення портфеля проектів ВДЕ. Наша стратегія розвитку відповідає амбітним цілям Енергетичної Стратегії України щодо зростання частки відновлюваної енергетики в енергобалансі до 25% до 2030 року. Нові керівники посилять команду ДТЕК ВДЕ і підтримають компанію в безперервному розвитку, що дозволить виконати наші стратегічні цілі», - прокоментував нові призначення генеральний директор ДТЕК ВДЕ Філіп Лекебуш.