Посилення в команді ДТЕК ВДЕ: призначено виконавчого та операційного директорів

Посилення в команді ДТЕК ВДЕ: призначено виконавчого та операційного директорів

До компанії приєдналися два нових топ-менеджери. Виконавчим директором ДТЕК ВДЕ призначено Антона Мішина, який раніше керував дирекцією з фінансів ДТЕК Енерго. Операційним директором став Благовест Начев, який очолював енергетичні підрозділи компаній AES Corporation і Veolia Environment в Болгарії.

З переходом до ДТЕК ВДЕ Антон Мішин очолить дирекцію, до якої входять два департаменти: з економіки та фінансів і корпоративної підтримки бізнесу. Останній зосередив функції комунікацій, управління персоналом, правового забезпечення та закупівель. На новій посаді Антон зосередиться на покращенні фінансової ефективності компанії, регламентації та уніфікації бізнес-процесів, побудові системи взаємодії з міжнародною фінансовою спільнотою і зв'язків з інвесторами. Це важливо для подальшого зростання компанії і реалізації стратегії розвитку ДТЕК ВДЕ до 2030 року.

<pДо сфери відповідальності Благовеста Начева на посаді належать організація, структурування та управління зростаючим портфелем активів компанії для збереження і постійного вдосконалення високих операційних показників, базуючись на кращих світових бенчмарках.

«Сьогодні компанія ДТЕК ВДЕ швидко розвивається: ми плануємо збільшити потужності наших станцій до 1 ГВт до кінця року і продовжити розширення портфеля проектів ВДЕ. Наша стратегія розвитку відповідає амбітним цілям Енергетичної Стратегії України щодо зростання частки відновлюваної енергетики в енергобалансі до 25% до 2030 року. Нові керівники посилять команду ДТЕК ВДЕ і підтримають компанію в безперервному розвитку, що дозволить виконати наші стратегічні цілі», - прокоментував нові призначення генеральний директор ДТЕК ВДЕ Філіп Лекебуш.

29 Жовтня 2020
Зелена енергетика До уваги суб’єктів аудиторської діяльності
03 серпня 2020
PRESS_RELEASES renewables Маріса Куніцкіса призначено генеральним директором ДТЕК ВДЕ
13 Червня 2020
Зелена енергетика Рейтингове агентство Fitch змінило довгостроковий кредитний рейтинг емітенту ДТЕК ВДЕ з «В» на «В-», прогноз – негативний
24 Квітня 2020
ДТЕК ДТЕК ВДЕ і Фонд Ріната Ахметова забезпечили медиків м. Приморськ засобами індивідуального захисту
10 Квітня 2020
ДТЕК ДТЕК ВДЕ спільно з Фондом Ріната Ахметова передав Приморську експрес-тести для виявлення коронавірусу COVID-19
24 Березня 2020
Зелена енергетика Режим роботи сонячних і вітрових станцій ДТЕК ВДЕ в умовах поширення коронавірусної інфекції COVID-19
26 Лютого 2020
ДТЕК ДТЕК ВДЕ інвестував понад 19,5 млн грн у розвиток громад у трьох областях
15 Листопада 2019
PRESS_RELEASES renewables ДТЕК досяг 1 ГВт потужності зеленої генерації
06 Листопада 2019
PRESS_RELEASES renewables Група ДТЕК вперше в історії українського бізнесу розмістила зелені єврооблігації
04 Листопада 2019
ДТЕК ДТЕК завершив будівництво Приморської ВЕС потужністю 200 МВт