Громада Приміського отримає 8 млн грн на соціальні проекти від Нікопольської СЕС

Громада Приміського отримає 8 млн грн на соціальні проекти від Нікопольської СЕС

Приміська сільрада отримає 8 млн грн на соціальні проекти завдяки Програмі соціального партнерства з Нікопольської сонячною електростанцією (ТОВ «Солар Фарм-1»), яка будується поблизу с. Старозаводське. Інвестиції дозволять місцевій владі вирішити нагальні проблеми і покращити життя людей.

Цю Програму 24 січня підписали всі зацікавлені сторони - директор Нікопольської СЕС Олег Соловей, голова Приміського сільради Раїса Гаркавенко, а також керівник Нікопольської районної державної адміністрації Олег Кириченко. До цього сторони провели декілька зустрічей, щоб реалізація програми соцпартнерства була найбільш ефективною. Проекти, що увійшли до програми, були узгоджені в кінці 2018 року на громадських слуханнях Приміської громади, які відбулися завдяки сприянню голови Нікопольської РДА Олега Кириченко.

«Проект Нікопольської СЕС має на меті не тільки будівництво і експлуатацію сонячної станції. Ми також хочемо покращувати якість життя громад, на території яких працюємо, тому і запропонували укласти Програму соціального партнерства. 8 мільйонів гривень це наш початковий внесок на найближчі два роки, за які необхідно виконати найважливіші для людей проекти», - заявив директор Нікопольської СЕС Олег Соловей.

 Програма соцпартнерства розрахована на 2019-2020 роки. Виділені кошти підуть на кілька напрямків:

  • Енергоефективність в сфері комунальних послуг (проект по заміні вікон і дверей в Приміській школі, ремонт системи опалення в Олексіївській школі);
  • Охорона здоров'я (проект ремонту будівель Старозаводське ФАП, Олексіївської і Приміської амбулаторій загальної практики сімейної медицини);
  • Розвиток соціально-значущої інфраструктури (проект з придбання шкільного автобуса для Приміської школи, ремонту їдальні та даху в Олексіївській школі, а також будівництва водоводу технічної води в с. Старозаводське).

Першим до реалізації заплановано придбання автобуса, останнім – найбільш складний проект - будівництво водоводу технічної води для с. Старозаводське. У будівництво водоводу Приміська громада також планує залучити додаткові кошти, а керівником і відповідальним за реалізацію цього проекту є глава Приміського сільської ради Раїса Гаркавенко.

Солар Фарм-1 забезпечить фінансування запланованих соціальних проектів. Для того щоб отримати соціальні інвестиції, робоча група з соцпартнерства виконає закупівельні процедури і підготує необхідні документи для реалізації проектів.

 Про всі проекти для громади Приміського компанія буде інформувати додатково.