Ще 11 вітротурбін Приморської ВЕС почали генерацію «зеленої» електроенергії

Ще 11 вітротурбін Приморської ВЕС почали генерацію «зеленої» електроенергії

Зелена енергетика01 Квітень 2019

З початку квітня на I черзі Приморської вітроелектростанції виробляють електроенергію 18 з 26 вітротурбін. Зараз сукупна потужність працюючих вітряків становить 68,94 МВт. Планується, що протягом 2-х місяців всі 100 МВт Приморського вітропарку почнуть відпускати «зелену» електроенергію в Об'єднану енергосистему України.

Всього на ВЕС змонтовано 25 з 26 вітротурбін. Перші 7 вітряків були введені в експлуатацію в січні. З квітня вітропарк поповнився ще 11-ма вітротурбінами, які отримали всі необхідні документи для відпуску електроенергії в ОЕС України. Проект буде завершено після введення в експлуатацію всіх 26 вітряків і отримання необхідних документів. Роботи планується завершити до 1 червня 2019 року.

Після виходу на проектну потужність перша черга Приморської ВЕС буде генерувати близько 350 млн кВт-г «зеленої» електроенергії на рік. Будівництво таких об'єктів як Приморська вітроелектростанцій дозволяє зміцнити енергонезалежність України і сприяє зниженню екологічного навантаження на промислові регіони.