ДТЕК ВДЕ спільно з Фондом Ріната Ахметова передав Приморську експрес-тести для виявлення коронавірусу COVID-19

ДТЕК ВДЕ спільно з Фондом Ріната Ахметова передав Приморську експрес-тести для виявлення коронавірусу COVID-19

ДТЕК ВДЕ спільно з Фондом Ріната Ахметова закупив і передав у Приморський районний центр первинної медико-санітарної допомоги експрес-тести для виявлення коронавірусу COVID-19.

ДТЕК ВДЕ спільно з Фондом Ріната Ахметова передав Приморську експрес-тести для виявлення коронавірусу COVID-19
Експрес-тести - це головний спосіб швидко виявити інфікування і запобігти поширенню епідемії. Вони допоможуть медикам протидіяти коронавірусу.
9 квітня Фонд передав Запорізької області 30 тис. експрес-тестів. Це необхідна допомога від Фонду Ріната Ахметова і ДТЕК. Всього Фонд Ріната Ахметова закупив 300 тис. таких тестів для України. Сьогодні частина цих тестів компанія передала лікарням м. Приморськ.

«Ми переконані, що тільки спільні дії представників громади, бізнесу і влади, можуть допомогти у вирішенні завдань, які стоять перед Україною у цій надзвичайній ситуації. ДТЕК ВДЕ системно допомагає медичним установам Приморського району - в 2018-2019 рр. ми забезпечили лікарні комп'ютерним та медичним обладнанням, відремонтували амбулаторію в с. Борисівка. Сьогодні ми передаємо медикам 500 експрес-тестів, щоб допомогти в боротьбі з поширенням коронавірусу», - підкреслив начальник Приморської вітроелектростанції Артем Попов.

Представник ДТЕК також зазначив, що в рамках гуманітарної допомоги Фонду Ріната Ахметова і ДТЕК експрес-тести отримають опорні лікарні інших міст Запорізької області, в тому числі і сусідні з м. Приморськ - Бердянськ, Мелітополь, Приазовське.

В ДТЕК створений Штаб для координації та управлінням діями, які необхідно вжити в регіонах діяльності підприємств, для попередження поширення коронавірусу серед співробітників і мінімізацію ризиків поширення інфекції серед жителів міст.

Як відомо, Рінат Ахметов одним з перших в Україні почав надавати благодійну допомогу державним медичним установам в підготовці до наслідків пандемії COVID-19. Фонд Ріната Ахметова виділив 300 млн гривень на те, щоб забезпечити регіони засобами для боротьби з коронавірусом. Об'єднавши зусилля Фонд Ріната Ахметова, а також всі бізнеси групи компаній SCM, роблять внесок у подолання Україною наслідків пандемії коронавируса.


Читайте новини про боротьбу SCM з епідемією COVID-19 на сайті SCM Response
29 Жовтня 2020
Зелена енергетика До уваги суб’єктів аудиторської діяльності
03 серпня 2020
PRESS_RELEASES renewables Маріса Куніцкіса призначено генеральним директором ДТЕК ВДЕ
13 Червня 2020
Зелена енергетика Рейтингове агентство Fitch змінило довгостроковий кредитний рейтинг емітенту ДТЕК ВДЕ з «В» на «В-», прогноз – негативний
24 Квітня 2020
ДТЕК ДТЕК ВДЕ і Фонд Ріната Ахметова забезпечили медиків м. Приморськ засобами індивідуального захисту
24 Березня 2020
Зелена енергетика Режим роботи сонячних і вітрових станцій ДТЕК ВДЕ в умовах поширення коронавірусної інфекції COVID-19
26 Лютого 2020
ДТЕК ДТЕК ВДЕ інвестував понад 19,5 млн грн у розвиток громад у трьох областях
15 Листопада 2019
PRESS_RELEASES renewables ДТЕК досяг 1 ГВт потужності зеленої генерації
06 Листопада 2019
PRESS_RELEASES renewables Група ДТЕК вперше в історії українського бізнесу розмістила зелені єврооблігації
04 Листопада 2019
ДТЕК ДТЕК завершив будівництво Приморської ВЕС потужністю 200 МВт
31 Жовтня 2019
ДТЕК Проєкт європейського масштабу: ДТЕК запустив Покровську СЕС потужністю 240 МВт