ДТЕК ВДЕ інвестував понад 19,5 млн грн у розвиток громад у трьох областях

ДТЕК ВДЕ інвестував понад 19,5 млн грн у розвиток громад у трьох областях

ДТЕК ВДЕ у 2019 році профінансував 42 соціальних проєкти в Дніпропетровській, Запорізькій і Херсонській областях. Це дозволило громадам, на територіях яких розташовані вітрові і сонячні електростанції компанії, модернізувати інфраструктуру і покращити умови життя людей.

ДТЕК ВДЕ інвестував понад 19,5 млн грн у розвиток громад у трьох областях

На проєкти розвитку соціально-значущої інфраструктури ДТЕК ВДЕ виділив 12,3 млн грн, на підвищення енергоефективності – 4,6 млн грн, у сферу охорони здоров’я та міні-гранти  - 2,6 млн грн.

ДТЕК, як соціально відповідальний бізнес, зацікавлений у сталому розвитку територій і підтримує проєкти, спрямовані на підвищення конкурентоспроможності регіонів, підвищення якості життя в містах і населених пунктах.

 «Ми прагнемо бути надійним партнером для наших громад не словом, а ділом. У 2020 році ми продовжимо інвестувати в розвиток інфраструктури. ДТЕК ВДЕ фінансово підтримає реалізацію проєктів в рамках затверджених програм розвитку громад та збільшить інвестиції в конкурс міні-грантів «Громада своїми руками», щоб жителі могли самі ініціювати важливі для них проєкти», - зазначив виконавчий директор ДТЕК ВДЕАнтон Мішин.

Серед найбільш вагомих проєктів у рамках соціального партнерства:

  • забезпечення комп’ютерним та медичним обладнанням Приморської районної лікарні (Запорізька область);
  • ремонт їдальні та системи опалення в Олексіївській школі, заміна вікон та дверей в Приміській школі Нікопольського району (Дніпропетровська область);
  • капітальний ремонт сільського клубу в с. Райнівка Приморського району (Запорізька область);
  • підтримка 20 проектів жителів територій ведення бізнесу в рамках конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками». Одним з таких проектів, який отримав найбільшу підтримку за підсумками голосування, став сучасний скеледром в Приморській школі №2. Тепер на ньому зможуть тренуватися 2 000 людей.