Антон Мішин
Менеджмент
Антон Мішин

Антон Мішин

Виконавчий директор ДТЕК ВДЕ

Відповідає за управління фінансами, персоналом, закупівлями, правове забезпечення та комунікації в компанії.

Антона Мішина призначено виконавчим директором ДТЕК ВДЕ в червні 2019 року.

До переходу в компанію він працював директором з фінансів ДТЕК Енерго.

Перед тим, як приєднатися до команди ДТЕК у 2016 році, Антон Мішин займав посаду члена правління та фінансового директора компанії ПАТ «Укртранснафта», що входить до структури НАК «Нафтогаз України». До цього працював директором департаменту з економіки та планування НАК «Нафтогаз України».

З 2007 по 2013 рік  Антон Мішин працював у Групі компаній Метінвест, де починав кар’єру на позиції головного аналітика відділу міжнародної та управлінської звітності в управляючій компанії. Після цього протягом п'яти років працював фінансовим директором Єнакіївського металургійного заводу

З 2004 по 2007 рік працював експертом-аудитором у компанії Deloitte.

Освіту здобув в Європейському університеті за спеціальністю «Банківська справа» та Київському національному університеті ім. Т. Г. Шевченка за спеціальністю «Облік і аудит».

Проходив навчання за програмою для ТОП-менеджерів державних підприємств у Київській школі економіки, а також за програмою розвитку кадрового резерву компанії Метінвест у бізнес-школі Сколково. Отримав ступінь магістра бізнес-адміністрування в рамках спільної МВА програми Києво-Могилянської Бізнес-Школи та Академії ДТЕК.

Кандидат економічних наук.