Маріс Куніцкіс
Наглядова рада
Маріс Куніцкіс
Генеральний директор ДТЕК ВДЕ

Маріс Куніцкіс призначений генеральним директором ДТЕК ВДЕ у серпні 2020 року.

Раніше, з 2019 року працював на посаді генерального директора ДТЕК Київські електричні мережі. До команди ДТЕК Маріс Куніцкіс приєднався в 2018 році в ролі директора з розвитку ДТЕК Мережі. Пан Куніцкіс відповідав за стратегічне планування, дослідження тенденцій у розвитку технологій і бізнесу операторів системи розподілу.

До приходу в ДТЕК з 2010 по 2018 рік був членом правління і операційним директором Latvenergo (Латвія), а також заступником члена ради директорів Союзу електроенергетики EURELECTRIC, віце-президентом і членом правління Латвійської асоціації енергетиків і енергетичних конструкцій.

Маріс Куніцкіс почав свій кар'єрний шлях у 1999 році з посади рядового електрика Latvenergo VAS. У 2006 році став виконавчим директором Ризької комунальної служби Rīgas gaisma, а в 2008 році - її генеральним директором.

Освіту здобув в Ризькому технічному університеті на факультеті енергетики і електротехніки, має диплом інженера з напрямку мереж і систем електростанцій.

Другу вищу освіту здобув в магістратурі Латвійського університету, на факультеті фізики і математики, за фахом «Технології для сталого розвитку».