Йохан Бастін
Наглядова рада
Йохан Бастін
Йохан Бастін
Член наглядових рад DTEK ENERGY B.V., DTEK RENEWABLES B.V., незалежний директор, керівний партнер Iveaghouse Capital Investment Advisors

Здобув ступінь магістра з міського планування в Технічному університеті Ейндховена (Нідерланди), а також ступінь доктора наук із регіонального планування в Монреальському університеті (Канада) зі спеціалізацією в державному управлінні та фінансах.
З 1985 до 1992 року працював в Інституті міжнародного розвитку при Гарвардському університеті (Індонезія). З 1993 до 2002 року обіймав низку керівних посад у Європейському банку реконструкції та розвитку в Лондоні (Великобританія). Остання з яких — директор бізнес-групи, що відповідає
за інвестування боргових інструментів і акціонерного капіталу в інфраструктуру, транспортні та енергетичні компанії, муніципальні та екологічні послуги, а також енергетичну ефективність. Потім працював на позиції керівного директора Darby Private Equity, 100-відсоткової дочірньої компанії Franklin Templeton Investments. З 2009 до 2015 року очолював CapAsia (Сінгапур), міжнародну компанію з управління активами, що веде інвестиційну діяльність у сфері інфраструктури та енергетики країн Азії, що розвиваються.

Із середини 2015 року — керівний партнер спеціалізованої інвестиційної компанії Iveaghouse Capital Investment Advisors (Нідерланди).